Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak bilinen firmamız siz değerli müşterilerimizin eski ve antika eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Dedenizden, ninenizden kalan eski antika eşyalarınızı nakit olarak satın almaktayız. Firmamız İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize antika üzerine hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz antika eşyalarınızın fotoğrafları bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin gönderdiği ürünlerin ekspertizleri yaptıktan sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma gelerek eski ve antika eşyalarını en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak antika mobilyalarınızı, Antika objelerinizi, Antika Saatlerinizi, Antika Oyuncaklarınızı, Plaklarınızı, Pikaplarınızı, Gramafonlarınızı, Radyolarınızı ,Osmanlı antikalarınızı en yüksek fiyat garanitisi ile satın almaktayız. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmetimiz mevcuttur. 

Antika Alanlar

Antika Alanlar olararak evinizde yada deponuzda kalan fakat kullanmadığınız antika eşyalarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Eski eşyalarınızın bulunduğu depoları inceleyerek içlerinde değerli bulunacak eşyaları çıkartıyoruz ve değerinde nakit olarak satın almaktayız. Bizler 28 senedir antika alım satım üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2 adet merkez mağazamız bulunmaktadır. Birisi Bakırköy diğer şubemiz ise beyoğlu Çukurcumada bulunmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimize bir konuda açıklık getirmek isteriz. Her eski eşya ne yazık ki antika sayılmamaktadır. Antika sayılabilmesi için hem o ürünün nadide olması gerekmektedir. Hem de o ürünün bir işlemesi bir mühürü olması gerekmektedir. Lütfen internet sitelerinde bulunan fiyatlara aldanıp yüksek fiyatlar beklemeyin.

Antika Alanlar

Örneğin internete bir müşteri dikiş makinesi 200.000 tl gibi bir rakama atmış. Başka bir müşterimiz bize o ilanı atıp elimde aynı üründen var kaça alırsınız. Gibisinden bir mesaj göndermektedir. Bizler internette bulunan aynı ürün 300 tl satmaktayız. Onun için verdiğimiz fiyatlar karşısında bazen hakaretler alabilmekteyiz. Antika Alanlar olarak 28 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Antika Satmak İstiyorum

Antika Satmak İstiyorum, Antika Nereye Satabilirim, Antika Kimler alır, Antika kime satabilirim, Değerinde Antika Alan Yerler olarak Google'da aratıyorsanız artık daha fazla aratmanız gerek kalmadı. Çünkü bizler siz değerli müşterilerimizin antika eşyalarını en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 20 + 5 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım