Tuzla İkinci El Eşya Alanlar

Günümüzde İkinci El Eşya Alım Satım işlemi popüler olmuş durumda bizler Tuzla İkinci El Eşya Alanlar olarak da İstanbul Tuzla İlçesinde ikinci el eşya alım satım üzerine hizmet vermekteyiz. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan fazlalık olarak gördüğünüz. Ya da değiştirmek istediğiniz ikinci el eşyalarınızı satmak mı istiyorsanız. Artık evimde bulunan istediğim eşyalarımı ne yapabilirim diye. Kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Çünkü bizler Tuzla Spotçu olarak ikinci el ve sıfıra yakın eşyalarını adresinize kadar alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey 0539 723 50 50 numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizde ikinci el eşyalarını neye göre satın alıyoruz, Satın alma işlemi nasıl gerçekleşiyor, hangi ikinci el eşyaları satın alıyoruz. Bunları siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler

Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler olarak satın alma işlemi nasıl gerçekleştirdiğimiz bu başlık altında açıklayacağız. Öncelikle satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını çekmek ile başlayabilirsiniz. Daha sonra dan Google’ye Berol İkinci El Eşya yazarak siteye giriş yaparak. 0539 723 50 50 numaramıza Whatsapp üzerinde ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerin fotoğraflarını inceledikten sonra siz değerli müşterilerimize ortalama bir fiyat söylemekteyiz.

Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler

Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler olarak neden ortalama bir fiyat söylediğimizi açıklamak isteriz. Fotoğraflarda ürünlerin kusurları tam olarak belli olmadığı için ve her fotoğraflardan ürünün sağlamlığını test edemediğimiz için siz değerli müşterilerimize ortalama bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Ürünlerin temizlikleri ve sağlamlıkları belirttiğiniz gibi çıktığı takdirde dediğimiz fiyatlardan satın almaktayız.

Tuzla 2.El Eşya Alan Yerler

Tuzla 2.El Eşya Alan Yerler satmak istediğiniz tüm ikinci el eşya modellerinizi satın almaktadır. Satın aldığımız bazı ikinci el eşya modelleri ,Yatak Odası Takımı, Yemek Odası Takımı, Oturma Odası Takımı, Gardırop, Yemek Masası, Baza Yatak, Koltuk takımı, Beyaz Eşya, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Set Üstü, Televizyon, Antika ürünleriniz olmak üzere tüm 2.el eşya modellerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Tuzla 2.El Eşya Alan Yerler olarak tabi ki her ikinci el eşyayı ne yazık ki satın alamıyoruz. Satın alamadığımız kritarleri sizlerle paylaşmak isteriz. Eski modası geçmiş ürünleri satın alamıyoruz. 7 Sene ve üzeri eşyaları satın alamıyoruz. Yıpranmış, Kırık ve temiz olmayan ikinci el eşyalarınızı satın almıyoruz. Arızalı, Bozuk 2.el eşyalarınızı satın alamıyoruz. Nedeni ile işe satılması zor olduğu için satın alamıyoruz.

Tuzla Spotçu

 Tuzla Spotçu olarak Tuzla tüm mahalle ve caddelerinde hizmet vermekteyiz. Artık Tuzla bölgesinde değerinde satın alan spotçu aramanıza gerek kalmadı. Berol İkinci El Eşya olarak evinizde ya da işyerinizde bulunan ikinci el eşyalarınızı değerinde satabileceksiniz. Bir telefon kadar siz değerli müşterilerimize yakınızız. Artık daha fazla düşünmenize gerek kalmadı. Çünkü bizler sizler için en iyisini düşünüyoruz. 

Tuzla Spotçu

Tuzla Spotçular olarak bilinen firmamızın ana merkezi Maltepe’de bulunmaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin verdiğimiz fiyatları kabul ettiği takdirde en geç 30 dakika içerisinde gönderdiğiniz konuma gelerek en güzel şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Nakliye, taşıma, yükleme ve Ekspertiz ücreti talep edilmemektedir. Sizlere düşen sadece bizleri aramak olacaktır. Hadi daha fazla beklemeyin.

Tuzla İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

Tuzla İkinci El Eşya Satmak İstiyorum, Tuzla İkinci El Eşya Nereye Satabilirim, Tuzla İkinci El Eşya Nasıl Satabilirim, Tuzla İkinci El Eşya Kimler Alır, Tuzla İkinci El Eşya Kaça Satabilirim, Tuzla İkinci El Eşya Dükkanları, Tuzla İkinci El Eşya olarak Google üzerinde arattığınız zaman karşınıza www.berolikincielesya.com olarak bizler çıkmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AKFIRAT MAHALLESİ
 2. ANADOLU MAHALLESİ
 3. AYDINLI MAHALLESİ
 4. AYDINTEPE MAHALLESİ
 5. CAMİ MAHALLESİ
 6. EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ
 7. FATİH MAHALLESİ
 8. İÇMELER MAHALLESİ
 9. İSTASYON MAHALLESİ
 10. MESCİT MAHALLESİ
 11. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 12. ORHANLI MAHALLESİ
 13. ORTA MAHALLESİ
 14. POSTANE MAHALLESİ
 15. ŞİFA MAHALLESİ
 16. TEPEÖREN MAHALLESİ
 17. YAYLA MAHALLESİ

Yukarda yazdığımız tüm mahallelerde ve caddelerin de ikinci el eşya alım satım üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 22 senedir Tuzla bölgesinde güven ve özveri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 10 + 7 = ?

Sıkça Sorulan Sorular

İkinci El Eşya Nasıl Satabilirim?

İkinci El Eşya Nasıl Satabilirim diye soran müşterilerimiz satmak istediğiniz ikinci el ev eşyaları, ofis eşyalarınızı ve antika eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler inceledikten sonra fiyat bilgisi verip adresinize kadar gelerek satın almaktayız.

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum diyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

İkinci El Eşyalarımı Ne Kadar Eder ?

İkinci El Eşyalarınızı ne kadar ettiğini öğrenmek için satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Anında fiyat bilgisi vermekteyiz.
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım